Strona główna / O nas

Firma Senso-Rex, której „dzieckiem” jest kolyska.pl, została założona w 2013 roku. Naszym założeniem i celem było przede wszystkim produkowanie najwyższej jakości kołder obciążeniowych, wykazujących jak najlepsze efekty terapeutyczne, w cenach dostępnych dla każdego. Udało nam się stworzyć produkt, który przynosi realną pomoc wielu dzieciom i dorosłym na całym świecie, dzięki czemu dziś możemy cieszyć się statusem liderów branży nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech. Uczciwa i rzetelna praca oraz efekty w postaci zaufania naszych Klientów spowodowały, że jesteśmy dumni z tego, co robimy i wciąż mamy motywację, by się rozwijać.

Pewnego dnia, w gronie naszych przyjaciół pojawił się problem z zakupem dziecięcej kołyski – znajomi skarżyli się, że na rynku znajdują jedynie egzemplarze niepraktyczne i do tego bardzo drogie – a przecież takiego łóżeczka używa się zaledwie kilkanaście miesięcy, co tylko wzmagało frustrację. Mając wiedzę, narzędzia i wykwalifikowaną kadrę postanowiliśmy sprostać temu wyzwaniu i od razu zaczęliśmy działać – przeprowadzaliśmy obszerne testy, badania, szukaliśmy fachowych i profesjonalnych stolarzy, a także zbieraliśmy doświadczenia i opinie w kręgu naszych kolegów, przyjaciół oraz rodziny. To właśnie w ten sposób powstała kołyska DREAMER®, której inteligentna konstrukcja wykazuje nie tylko właściwości korzystne dla zdrowia maluszka, ale także działa w zgodzie z naturą – człowieka i środowiska.

Każda kołyska produkowana jest ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. Zadbaliśmy też o światowe atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, a materiały oraz surowce (drewno) sprowadzamy ze specjalnych, kontrolowanych źródeł i plantacji. Naszym sukcesem jest także projekt specjalnego stelaża, który pozwala na przeobrażenie kołyski w stolik czy biurko, kiedy tylko maluszek z niej wyrośnie. Efekt? Mebel dostaje nowe życie, a Klienci oszczędzają nasze środowisko i… swoje pieniądze.

Firma Senso-Rex® powstała z myślą o innych i jej najwyższym założeniem jest funkcjonowanie w tym duchu na każdym polu swojej działalności. Aktualnie zatrudnienie znalazło tam ponad 100 pracowników, których zadowolenie i komfort są dla nas najważniejsze. Cenimy dobrą atmosferę współpracy, uczciwe wynagrodzenie i doceniamy chęć samorealizacji, pomagając w rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji – także na polu zawodowym. Naszą ambicją jest produkcja akcesoriów dla dzieci i rodziców, które będą poprawiać komfort ich życia, przy czym nie przyniosą szkody środowisku. Właśnie dlatego wkładamy ogromne pokłady zaangażowania w zrównoważenie procesu produkcji, segregację odpadów czy wprowadzenie alternatywnych źródeł energii do pracy maszyn. Nasza produkcja odbywa się też wyłącznie w Europie, dzięki czemu mamy pewność, że zarówno surowce, jak i tkaniny oraz sam proces twórczy odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami.

Korzystając z naszych produktów masz pewność, że otrzymujesz najwyższej jakości wyrób, tworzony przez ludzi zadowolonych ze swojej pracy oraz taki, który nie szkodzi naszej planecie.