Dreamer nie jest zwykłą kołyską, która po kilku miesiącach przestanie służyć Twojemu dziecku. Maluch może korzystać z niej nawet do 7 roku życia.

Zobacz, co wyróżnia ją spośród wszystkich innych kołysek i łóżeczek dostępnych na rynku:

Ruch kołyski Dreamer wspiera układ nerwowy i inteligencję Twojego dziecka

Dzięki tej kołysce możesz bujać swojego malucha na dwa sposoby, które są kluczowe dla jego rozwoju. Klasyczny ruch „na boki” oraz ruch „przód-tył”.

Ten pierwszy ruch kołyski stymuluje wytwarzanie połączeń neuronalnych w mózgu, co zwiększa potencjał intelektualny dziecka. Ruch „przód-tył” wpływa pozytywnie na rozwój układu przedsionkowego mózgu.

Niemowlęta, których układ przedsionkowy jest regularnie pobudzany dzięki kołysaniu, szybciej przybierają na wadze, wcześniej zaczynają widzieć i słyszeć. Układ przedsionkowy odpowiada za koordynację wzroku i słuchu z ruchem, a także za równowagę, postawę i sprawność fizyczną.

Dlatego, Drogi Rodzicu, warto, abyś zwrócił na to uwagę już dziś. Dodatkowo, ruch „przód-tył” jest naturalny dla rodzica, który kołysze swoje maleństwo w ramionach. Dzięki temu kruszynka skojarzy go z bezpieczeństwem i spokojem.

Genialne udogodnienie i wygoda - dla Ciebie i Twojego malucha

Rodzicu, nie będziesz musiał zrywać się z ciepłego i wygodnego łóżka w momencie, gdy przyjdzie pora karmienia lub gdy Twój maluszek będzie potrzebował Twojej bliskości.

Kołyska ma kompaktowe wymiary, więc możesz wstawić ją do sypialni i przysunąć do swojego łóżka, dzięki czemu możesz mieć dziecko blisko przy sobie i jednocześnie spać w swoim łóżku. Kołyska ma odchylany bok – możesz go opuścić i mieć swoją kruszynkę na wyciągnięcie dłoni w każdej chwili. Dodatkowo, kołyska raz wprawiona w ruch buja się nawet 18 razy, dzięki czemu nie musisz ciągle poruszać kołyską - ona robi to sama.

Możesz dotknąć, pogłaskać, przytulić swoje maleństwo tak, aby cały czas czuło Twoją bliskość, a jego sen był spokojniejszy.

Poznaj opinię terapeuty integracji sensorycznej Hanny Chmury:


Kołyska umożliwia delikatną stymulację systemu przedsionkowego rozwijającego się mózgu dziecka. Wrażenia płynące z tego systemu dziecko odbiera już od około 10 tygodnia ciąży. Delikatny, płynny ruch kołyski przód -tył jest dla dziecka bardzo przyjemny, sprawia, że maluszek szybko się uspokaja oraz stymuluje zdolności uczenia się.

Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę Twojego maluszka - zamów kołyskę już dziś


Zamów kołyskę

Pozycja ułatwiająca oddychanie

Dreamer to kołyska i łóżeczko w jednym.

Możesz w niej bujać maluszka, ale też dzięki specjalnej blokadzie kołyska jest nieruchoma i stabilna zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Dodatkowo możesz ułożyć kołyskę pod kątem 3,5 stopnia – wtedy maluszek będzie leżał w pozycji, która ułatwi mu oddychanie.

To szczególnie ważne, jeśli ma z tym problemy. Spanie pod kątem 3,5 stopnia zmniejsza również ryzyko zakrztuszenia się lub tak zwanego „ulania się”, czyli zwrócenia dopiero co zjedzonego mleczka. Dzięki kołysce masz pewność, że Twoje maleństwo jest bezpieczne i czuje się komfortowo.

Kołyska Dreamer to inwestycja na lata

Kupując zwykłe łóżeczko musimy liczyć się z tym, że po kilku miesiącach staje się ono bezużyteczne – dziecko szybko z niego wyrasta.

Jednak z kołyską jest inaczej. Kołyska Dreamer będzie rosła razem z dzieckiem. W prosty sposób przerobisz ją na bujaczek, w którym maluch będzie mógł bawić się i rozwijać. Możesz przenieść maluszka do pomieszczenia, w którym właśnie się znajdujesz. Dzięki temu nieważne, czy gotujesz obiad, sprzątasz mieszkanie, czy jesteś w trakcie zasłużonej przerwy na herbatę, możesz mieć dzieciątko zawsze na oku, blisko siebie. A kiedy podrośnie – kołyskę przekształcisz w stolik do zabawy lub małe biurko.

Kołyska może też w „magiczny sposób” zmienić się w bujanego konika albo uroczego jednorożca, super auto albo łódkę. Dzięki temu kołyska Dreamer zastąpi zwykłe meble i zabawki i posłuży Wam nawet przez 7 lat.

Poznaj opinię terapeuty integracji sensorycznej i psychologa – Joanny Goliszek:


Najkorzystniejszy dla dziecka jest posuwisty ruch liniowy z niewielkim odchyłem od poziomu, w kierunku położenia dziecka głowa-nogi. Czyli tak jak to naturalnie się dzieje, kiedy mama kołysze swoje dziecko trzymając je w swych objęciach. Czynności te już od urodzenia się dziecka pozwalają mamie nawiązać z nim więź, która jest podstawą relacji dziecko-rodzic i zapewnić mu cudowne dzieciństwo.

Zamów kołyskę i ciesz się inwestycją na lata


Zamów kołyskę

Całkowite bezpieczeństwo Twojego maleństwa

Tworząc kołyskę naszym priorytetem było bezpieczeństwo dziecka.

Dlatego do jej produkcji używamy tylko tych materiałów i surowców, które posiadają certyfikat Oeko-tex ® Standard 100 i są wolne od szkodliwych substancji, takich jak pestycydy czy formaldehyd.

Drewno, z którego składa się kołyska pochodzi ze zrównoważonych plantacji w Austrii z certyfikatem FSC. Oznacza to, że takie drewno pochodzi z legalnego i odpowiedzialnego źródła oraz nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

Sama kołyska wykonywana jest ręcznie przez doświadczonego stolarza – Dreamer jest idealnie dopracowana pod każdym względem.

Materac, który znajduje się w kołysce jest wykonany z bambusa. Jego włókna doskonale przepuszczają powietrze, co zapobiega powstawaniu pleśni i rozprzestrzenianiu się alergicznych mikroorganizmów.

Według licznych badań, ciało ułożone na materacu bambusowym szybciej wchodzi w stan relaksu, dzięki czemu sen jest efektywniejszy i dłuższy.

Komfort podczas wyjazdów i podróży

Kołyskę złożysz w prosty sposób w ciągu kilku minut, bez żadnych skomplikowanych instrukcji i bez żadnych narzędzi!

Tak samo łatwo i szybko możesz ją rozkładać. Dlatego, jeśli planujesz wyjazd do rodziny albo na wakacje ze swoim dzieckiem, to kołyska może jechać z Wami.

Jest niezwykle lekka – wraz z materacem waży jedynie 12 kg, a jej gabaryty po złożeniu są tak małe, że bez problemu zmieścicie ją do bagażnika.

Dzięki temu Wasze maleństwo będzie spokojnie spało w miejscu, do którego jest przyzwyczajone nawet wtedy, gdy będzie poza domem.

Poznaj opinię terapeuty integracji sensorycznej i fizjoterapeuty – Magdaleny Bonowicz:


Kierunki bujania kołyski przód - tył oraz prawo-lewo są dla dziecka naturalne, ponieważ przypominają mu czas spędzony w brzuszku mamy, kiedy to każdy ruch mamusi dziecko odbierało jako delikatne kołysanie. To, co mi się szczególnie podoba w tej kołysce to fakt, że ruch przód - tył jest dokładnie tym samym ruchem, który dziecko odczuwa, kiedy rodzice kołyszą je w ramionach. To właśnie pozwala nawiązać z maleństwem cudowną relację i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa.

Zamów kołyskę i daj swojemu maleństwu to, co najlepsze, już od pierwszych dni życia


Zamów kołyskę

Drodzy Rodzice, macie pytania?

Skontaktujcie się z nami. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania!